Geriausios “Windows” produktyvumo programos

Šiuolaikiniame sparčiai besikeičiančiame ir reikliame pasaulyje produktyvumas tapo labai svarbiu mūsų gyvenimo aspektu. Nuolat ieškome būdų, kaip kuo efektyviau išnaudoti savo laiką, o technologijos čia atlieka svarbų vaidmenį. Kadangi “Windows” yra populiariausia operacinė sistema pasaulyje, nenuostabu, kad yra daugybė “Windows” programėlių, padedančių padidinti mūsų produktyvumą. Šiame straipsnyje apžvelgsime geriausias “Windows” programėles produktyvumui didinti.

“Microsoft Office” paketas
Microsoft Office Suite neabejotinai yra populiariausia produktyvumo programa Windows. Ją sudaro įvairios programos, pavyzdžiui, “Word”, “Excel”, “PowerPoint”, “Outlook” ir “OneNote”. Šiomis programomis naudojasi milijonai žmonių visame pasaulyje kurdami dokumentus, skaičiuokles, pristatymus, tvarkydami el. paštą ir darydami užrašus.

Vienas iš geriausių “Microsoft Office Suite” dalykų yra integracija su “OneDrive” – “Microsoft” debesų saugyklos paslauga. Tai reiškia, kad savo dokumentus ir failus galite pasiekti iš bet kurios vietos ir bet kurio įrenginio. Be to, “Office Suite” yra daugybė šablonų ir temų, todėl lengva kurti profesionaliai atrodančius dokumentus.

Trello
Trello yra projektų valdymo įrankis, kuris gali padėti organizuoti darbą ir neatsilikti nuo užduočių. Joje naudojamas vaizdinės lentos formatas, kuriame galite kurti sąrašus ir perkelti korteles, kad atvaizduotumėte savo darbo eigą. Taip lengva matyti, ką reikia padaryti ir kas jau atlikta.

Be to, “Trello” leidžia prie kiekvienos kortelės pridėti terminus, priedus ir komentarus, todėl tai puiki bendradarbiavimo priemonė komandoms. Programą galima naudoti ir darbalaukyje, ir mobiliajame telefone, todėl lentas galite pasiekti iš bet kurios vietos.

Evernote
Evernote yra užrašų programėlė, kurioje galite fiksuoti idėjas, mintis ir darbų sąrašus. Tai galingas įrankis, kuris gali padėti išlikti organizuotiems ir produktyviems. Naudodami “Evernote” galite kurti užrašus, užrašų knygeles ir žymes, kad suskirstytumėte informaciją į kategorijas.

Viena iš geriausių “Evernote” funkcijų yra paieškos funkcija. Galite ieškoti raktinių žodžių, žymų ir net teksto paveikslėliuose. Taip lengva rasti reikiamą informaciją, net jei turite tūkstančius užrašų.

“Evernote” taip pat turi žiniatinklio iškarpų įrankį, kuriuo galite įrašyti straipsnius, tinklalapius ir vaizdus tiesiai į savo paskyrą. Tai puiki funkcija tyrimams atlikti ir svarbiai informacijai sekti.

RescueTime
RescueTime yra laiko stebėjimo programa, kuri gali padėti suprasti, kaip praleidžiate laiką prie kompiuterio. Ji veikia fone ir stebi jūsų naudojamas programas bei svetaines ir pateikia išsamią veiklos ataskaitą.

Naudodami “RescueTime” galite nustatyti tikslus ir įspėjimus, kurie padės jums neatsilikti. Pavyzdžiui, galite nustatyti tikslą mažiau laiko praleisti socialinėje žiniasklaidoje arba daugiau laiko skirti konkrečiam projektui. Programėlė taip pat leidžia blokuoti dėmesį blaškančias interneto svetaines tam tikru dienos metu.

Grammarly
Grammarly – tai rašymo programėlė, kuri gali padėti pagerinti rašymo įgūdžius. Ji tikrina jūsų gramatiką, rašybą ir skyrybą, kai rašote, ir pateikia pasiūlymų, kaip ją patobulinti. Programoje “Grammarly” taip pat yra plagijavimo tikrinimo programa, kuri gali padėti išvengti atsitiktinio plagijavimo.

Programą galima naudoti kaip naršyklės plėtinį, darbalaukio programą ir mobiliąją programėlę, todėl galite ja naudotis visuose įrenginiuose. Tai puiki priemonė visiems, kurie nori pagerinti savo rašymo įgūdžius, nesvarbu, ar esate studentas, profesionalas, ar tinklaraštininkas.

Slack
Slack – tai pranešimų siuntimo programa, kuri gali padėti jums bendrauti su komanda ir neatsilikti nuo darbų. Joje galite kurti kanalus, skirtus konkretiems projektams ar komandoms, taip pat programėlėje galite dalytis failais ir bendradarbiauti rengiant dokumentus.

“Slack” taip pat integruota su kitomis produktyvumo programėlėmis, pavyzdžiui, “Trello”, “Google Drive” ir “Zoom”, todėl ją lengva perjungti tarp skirtingų įrankių. Programoje “Slack” taip pat galite nustatyti priminimus ir sudaryti darbų sąrašus, todėl ji yra puiki universali produktyvumo priemonė.

“Adobe Creative Suite
“Adobe Creative Suite” – tai kūrybingiems profesionalams skirtų programų rinkinys. Jį sudaro tokios programos kaip “Photoshop”, “Illustrator”, “InDesign” ir “Premiere Pro”. Šios programos naudojamos grafiniam dizainui, nuotraukų redagavimui, vaizdo įrašų redagavimui ir kt.

Nors “Adobe Creative Suite” gali būti gana brangus, jis yra būtinas įrankis visiems, kurie dirba kūrybinėje srityje. Juo naudojasi profesionalai visame pasaulyje, o jo funkcijoms ir galimybėms neprilygsta jokia kita kūrybinė programinė įranga.

“Google Chrome
“Google Chrome” yra populiariausia interneto naršyklė pasaulyje, ir ne veltui. Ji greita, patikima ir paprasta naudoti. Be to, “Chrome” turi daugybę plėtinių ir programų, kurios gali padėti jums būti produktyvesniems.

Pavyzdžiui, yra “Chrome” plėtinių, kurie gali padėti blokuoti dėmesį blaškančias svetaines, išsaugoti straipsnius skaityti vėliau ir daryti ekrano nuotraukas. Taip pat yra produktyvumo programėlių, pavyzdžiui, “Google Docs” ir “Google Sheets”, kurias galima rasti “Chrome” interneto parduotuvėje.

Todoist
Todoist – tai užduočių valdymo programa, kuri gali padėti neatsilikti nuo darbų sąrašų. Joje galite kurti projektus, nustatyti terminus ir kurti subužduotis. Užduotis taip pat galite priskirti kitiems žmonėms, todėl tai puiki bendradarbiavimo priemonė komandoms.

Viena iš geriausių “Todoist” funkcijų – galimybė sinchronizuoti su visais jūsų įrenginiais. Savo darbų sąrašus galite pasiekti iš darbalaukio, mobiliojo telefono arba interneto naršyklės. Tai reiškia, kad užduočių galite neatsilikti, kad ir kur būtumėte.

Padidinti
Programa “Zoom” tapo svarbia nuotolinio darbo ir bendravimo internetu priemone. Su ja galite rengti vaizdo skambučius, internetinius seminarus ir susitikimus su žmonėmis iš viso pasaulio. Be to, “Zoom” turi tokias funkcijas kaip dalijimasis ekranu, virtualus fonas ir įrašymas, todėl tai yra universali priemonė bet kuriai įmonei ar organizacijai.

Daugėjant nuotolinio darbo atvejų, “Zoom” tapo labai svarbia priemone ryšiui su kolegomis ir klientais palaikyti. Dėl paprasto naudojimo ir patikimumo ji tapo internetinio bendravimo programėle.

Apibendrinant galima pasakyti, kad yra daugybė “Windows” programų, skirtų produktyvumui užtikrinti, o pirmiau išvardytos yra tik nedidelė jų dalis. Nesvarbu, ar ieškote užrašų vedimo programėlės, projektų valdymo įrankio, ar vaizdo konferencijų programėlės, yra “Windows” programėlė, kuri gali padėti jums būti produktyvesniems. Naudodamiesi visomis šių įrankių galimybėmis galite optimizuoti savo darbo eigą ir maksimaliai išnaudoti savo laiką.

Leave a Comment