Kaip perkelti duomenis iš “Windows” kompiuterio į “MacBook

Duomenų perkėlimas iš “Windows” kompiuterio į “MacBook” gali būti nelengva užduotis, ypač jei nesate susipažinę su “Apple” operacine sistema. Tačiau, turint šiek tiek žinių ir tam tikrų turimų įrankių, tai gali būti gana paprastas procesas. Šiame straipsnyje aprašysime veiksmus, kurių reikia imtis norint perkelti duomenis iš “Windows” kompiuterio į “MacBook”.

1 žingsnis: įvertinkite savo duomenis

Prieš pradėdami duomenų perkėlimo procesą, turite įvertinti failų, kuriuos norite perkelti, tipus. Ar norite perkelti visus savo failus, ar tik tam tikrus failus? Svarbu tai nuspręsti iš anksto, nes tai padės nustatyti geriausią duomenų perkėlimo būdą.

2 žingsnis: naudokite debesų saugyklą

Vienas paprasčiausių ir patogiausių būdų perkelti duomenis iš “Windows” kompiuterio į “MacBook” – naudoti debesų saugyklą. Šios paslaugos, pavyzdžiui, “Dropbox”, “Google Drive” ir “OneDrive”, leidžia saugoti failus debesyje ir pasiekti juos iš bet kurio interneto ryšį turinčio įrenginio.

Norėdami naudotis debesų saugyklos paslauga, turėsite susikurti paskyrą ir įdiegti programinę įrangą savo “Windows” kompiuteryje. Įdiegę programinę įrangą, galite vilkti failus į debesų saugyklos aplanką. Jūsų failai bus automatiškai sinchronizuojami su debesimi, o tada galėsite juos pasiekti iš savo “MacBook”.

3 žingsnis: naudokite išorinį kietąjį diską

Jei norite perkelti didelį kiekį duomenų, geriausia būtų naudoti išorinį kietąjį diską. Išoriniai kietieji diskai yra palyginti nebrangūs, be to, jie yra patogus būdas greitai perkelti didelius duomenų kiekius.

Norėdami naudoti išorinį kietąjį diską, turėsite jį prijungti prie “Windows” kompiuterio ir perkelti į kietąjį diską norimus perkelti failus. Perkėlę failus, galite atjungti kietąjį diską ir prijungti jį prie “MacBook”. Tada jūsų failai bus prieinami “MacBook” kompiuteryje.

4 veiksmas: naudokite “Migration Assistant

Jei norite perkelti visus savo duomenis, įskaitant programas, nustatymus ir dokumentus, iš “Windows” kompiuterio į “MacBook”, galite naudoti “Apple” programą “Migration Assistant”. “Migration Assistant” yra integruota priemonė, leidžianti perkelti duomenis iš “Windows” kompiuterio į “Mac”.

Norėdami naudotis “Migration Assistant”, turite jį atsisiųsti ir įdiegti į savo “Windows” kompiuterį. Įdiegę “Migration Assistant”, galite prijungti “MacBook” prie “Windows” kompiuterio naudodami USB-C į USB-A kabelį. Vadovaudamiesi ekrane pateikiamomis instrukcijomis, pasirinkite duomenis, kuriuos norite perkelti, ir užbaigkite perkėlimo procesą.

5 veiksmas: naudokite el. paštą arba debesų saugyklą

Jei norite perkelti tik keletą nedidelių failų, galite naudoti el. paštą arba debesų saugyklą, kad perkeltumėte juos iš “Windows” kompiuterio į “MacBook”. Šis metodas netinka dideliems failams ar dideliam duomenų kiekiui perkelti, tačiau tai greitas ir paprastas būdas perkelti nedidelius failus.

Norėdami naudotis el. paštu arba debesų saugykla, turėsite susikurti el. pašto paskyrą arba užsiregistruoti debesų saugyklos paslaugą, jei jos dar neturite. Tada galite pridėti failus prie el. laiško arba įkelti juos į savo debesų saugyklos paskyrą. Kai failai bus įkelti, galėsite juos pasiekti iš “MacBook”.

6 žingsnis: naudokite failų perkėlimo programą

Jei nenorite naudoti debesų saugyklos ar išorinio kietojo disko, galite naudoti failų perkėlimo programą, kad perkeltumėte duomenis iš “Windows” kompiuterio į “MacBook”. Šios programos, pavyzdžiui, “SyncMate” ir “GoodSync”, leidžia perkelti failus iš vieno įrenginio į kitą per “Wi-Fi” arba “Ethernet” ryšį.

Norėdami naudoti failų perkėlimo programėlę, turėsite atsisiųsti ir įdiegti programėlę tiek į “Windows” kompiuterį, tiek į “MacBook”. Įdiegę programą, vadovaukitės ekrane pateikiamomis instrukcijomis, kad sujungtumėte abu prietaisus ir perkeltumėte failus.

Duomenų perkėlimas iš “Windows” kompiuterio į “MacBook” gali atrodyti sudėtinga užduotis, tačiau iš tikrųjų tai gana paprastas procesas. Duomenims perkelti galite naudoti debesų saugyklą, išorinį kietąjį diską, “Migration Assistant”, el. paštą arba debesų saugyklą, failų perkėlimo programą, tinklo ryšį arba šių būdų derinį. Kai duomenys bus “MacBook” kompiuteryje, svarbu juos sutvarkyti taip, kad jums būtų prasminga. Turėdami šiek tiek kantrybės ir keletą turimų įrankių, galite lengvai perkelti duomenis iš “Windows” kompiuterio į “MacBook”.

Leave a Comment