Geriausia “Mac” antivirusinė programinė įranga

Metams bėgant daugėja “Mac” kompiuterių naudotojų, todėl didėja ir šiai platformai skirtų kenkėjiškų programų ir virusų grėsmė. Nors “Mac” kompiuteriai yra mažiau pažeidžiami virusų nei “Windows” kompiuteriai, jie vis tiek yra jautrūs kenkėjiškoms programoms ir kitoms kibernetinėms grėsmėms. Todėl labai svarbu, kad “Mac” kompiuteryje būtų įdiegta patikima antivirusinė programinė įranga, kuri apsaugotų jūsų asmeninę informaciją ir duomenis.

Išsirinkti geriausią “Mac” skirtą antivirusinę programinę įrangą gali būti nelengva užduotis, ypač jei nesate susipažinę su įvairių programų funkcijomis ir privalumais. Šiame straipsnyje apžvelgsime keletą populiariausių ir veiksmingiausių “Mac” vartotojams skirtų antivirusinių programų.

Norton 360 Deluxe
Norton 360 Deluxe yra viena populiariausių antivirusinių programų, skirtų “Mac” kompiuteriams. Ji užtikrina visapusišką apsaugą nuo kenkėjiškų programų, šnipinėjimo programų, išpirkos reikalaujančių programų ir kitų kibernetinių grėsmių. Ji turi galingą ugniasienę, kuri padeda užkirsti kelią įsilaužėliams nuotoliniu būdu pasiekti jūsų kompiuterį. Be to, “Norton 360 Deluxe” turi VPN (virtualųjį privatųjį tinklą), kuris leidžia naršyti internete anonimiškai, todėl jūsų veikla internete yra privati ir saugi.

Be to, “Norton 360 Deluxe” turi tėvų kontrolės funkcijas, todėl tai puikus pasirinkimas šeimoms su mažais vaikais. Programinėje įrangoje taip pat yra slaptažodžių tvarkyklė, leidžianti kurti ir saugoti sudėtingus visų interneto paskyrų slaptažodžius.

“Bitdefender Antivirus for Mac
Bitdefender Antivirus for Mac” yra dar viena puiki antivirusinė programa, užtikrinanti visapusišką apsaugą nuo virusų ir kenkėjiškų programų. Ji naudoja pažangią elgesio aptikimo technologiją, kad aptiktų ir blokuotų grėsmes realiuoju laiku, neleisdama kenkėjiškoms programoms užkrėsti jūsų kompiuterio.

Į “Bitdefender Antivirus for Mac” taip pat įeina VPN, kuris leidžia anonimiškai naršyti internete ir pasiekti turinį, kuris jūsų regione gali būti ribojamas. Programinė įranga turi patogią sąsają, ją paprasta įdiegti ir naudoti. Ji taip pat užtikrina daugiasluoksnę apsaugą nuo išpirkos reikalaujančių programų, kuri padeda apsaugoti jūsų duomenis nuo kibernetinių nusikaltėlių.

Kaspersky Internet Security for Mac
Kaspersky” yra gerai žinomas vardas antivirusinės programinės įrangos pasaulyje, o “Kaspersky Internet Security for Mac” yra puikus pasirinkimas ieškantiems patikimos “Mac” kompiuterio apsaugos. Ji realiuoju laiku apsaugo nuo kenkėjiškų programų, virusų ir kitų kibernetinių grėsmių.

Kaspersky Internet Security for Mac” turi patogią sąsają, ją lengva įdiegti ir naudoti. Joje yra VPN, kuris leidžia saugiai ir anonimiškai naršyti internete. Programinėje įrangoje taip pat yra slaptažodžių tvarkyklė, leidžianti lengvai sukurti ir saugoti sudėtingus visų jūsų internetinių paskyrų slaptažodžius.

“Avast Security for Mac
Avast Security for Mac yra nemokama antivirusinė programa, užtikrinanti pagrindinę apsaugą nuo virusų ir kenkėjiškų programų. Nors ji neturi visų pažangių funkcijų, kaip kai kurios kitos šiame sąraše esančios programos, ji vis tiek yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško patikimos ir paprastos “Mac” kompiuterio apsaugos.

Į “Avast Security for Mac” yra interneto skydas, kuris padeda užkirsti kelią kenkėjiškų svetainių užkrėtimui jūsų kompiuteryje. Ji taip pat turi patogią sąsają, ją lengva įdiegti ir naudoti. Be to, programinėje įrangoje yra “Wi-Fi” inspektorius, kuris padeda nustatyti pažeidžiamumą jūsų tinkle ir įspėja apie galimas saugumo grėsmes.

“Malwarebytes for Mac
Malwarebytes for Mac – dar viena populiari antivirusinė programa, patikimai apsauganti nuo kenkėjiškų programų ir kitų kibernetinių grėsmių. Ji naudoja pažangią technologiją, kad aptiktų ir pašalintų iš kompiuterio kenkėjiškas programas, reklamines programas ir kitas potencialiai nepageidaujamas programas.

Į “Malwarebytes for Mac” taip pat įtraukta realaus laiko apsaugos funkcija, kuri padeda užkirsti kelią kenkėjiškoms programoms užkrėsti kompiuterį. Programinę įrangą lengva įdiegti ir naudoti, ji turi patogią vartotojo sąsają. Be to, “Malwarebytes for Mac” teikia puikų klientų aptarnavimą, todėl tai puikus pasirinkimas tiems, kuriems gali prireikti pagalbos naudojantis programine įranga.

Apibendrinant galima pasakyti, kad apsaugoti “Mac” kompiuterį nuo kenkėjiškų programų ir kitų kibernetinių grėsmių yra kaip niekada svarbu, o tinkamos antivirusinės programinės įrangos pasirinkimas gali turėti didelę reikšmę jūsų asmeninės informacijos ir duomenų saugumui. Kiekviena iš pirmiau išvardytų programų užtikrina patikimą apsaugą nuo kenkėjiškų programų ir kitų kibernetinių grėsmių, ir kiekviena iš jų turi savo unikalių funkcijų ir privalumų.

Leave a Comment