Geriausia “Windows 10” antivirusinė programinė įranga?

Pasauliui tampant vis labiau skaitmeniniam, patikimos antivirusinės programinės įrangos poreikis “Windows 10” kompiuteriui tapo svarbesnis nei bet kada anksčiau. Rinkoje yra tiek daug skirtingų galimybių, kad gali būti sunku nuspręsti, kuri iš jų geriausiai atitinka jūsų poreikius. Šiame straipsnyje apžvelgsime geriausius antivirusinės programinės įrangos variantus “Windows 10”.

Norton 360 Deluxe: “Norton” yra gerai žinomas antivirusinės programinės įrangos pramonės vardas ir ne veltui. Norton 360 Deluxe siūlo galingų įrankių rinkinį, kuris gali apsaugoti kompiuterį nuo įvairių grėsmių, įskaitant kenkėjiškas programas, išpirkos reikalaujančias programas ir sukčiavimą. Programinėje įrangoje taip pat yra slaptažodžių tvarkyklė, tėvų kontrolė ir VPN. Programą “Norton 360 Deluxe” lengva naudoti ir ji puikiai apsaugo jūsų “Windows 10” kompiuterį.

Bitdefender Total Security: “Bitdefender” yra dar viena labai gerai vertinama antivirusinės programinės įrangos parinktis. “Total Security” paketas siūlo visapusišką “Windows 10” kompiuterio apsaugą, įskaitant apsaugą nuo virusų, kenkėjiškų programų ir sukčiavimo. Jame taip pat yra slaptažodžių tvarkyklė, tėvų kontrolė ir VPN. Programą “Bitdefender Total Security” lengva naudoti ir ji užtikrina puikią jūsų kompiuterio apsaugą.

Kaspersky Total Security: “Kaspersky” yra gerai vertinamas antivirusinės programinės įrangos tiekėjas, siūlantis “Windows 10” kompiuterio apsaugai skirtų priemonių rinkinį. Kaspersky Total Security siūlo visapusišką apsaugą nuo virusų, kenkėjiškų programų ir sukčiavimo. Joje taip pat yra slaptažodžių tvarkyklė, tėvų kontrolė ir VPN. Programą “Kaspersky Total Security” lengva naudoti ir ji užtikrina puikią jūsų kompiuterio apsaugą.

McAfee Total Protection: “McAfee Total Protection” yra dar viena populiari antivirusinės programinės įrangos parinktis. Ši programinė įranga siūlo visapusišką apsaugą nuo virusų, kenkėjiškų programų ir sukčiavimo apgaulės būdu. Joje taip pat yra slaptažodžių tvarkyklė, tėvų kontrolė ir VPN. McAfee Total Protection lengva naudoti ir užtikrina puikią “Windows 10” kompiuterio apsaugą.

“Avira Antivirus Pro”: “Avira Antivirus Pro” yra patikima antivirusinė programinė įranga “Windows 10” naudotojams. Ši programinė įranga puikiai apsaugo nuo virusų, kenkėjiškų programų ir sukčiavimo. Joje taip pat yra slaptažodžių tvarkyklė, tėvų kontrolė ir VPN. Programą “Avira Antivirus Pro” lengva naudoti ir ji puikiai apsaugo jūsų kompiuterį.

“Trend Micro Maximum Security”: “Trend Micro Maximum Security” yra išsamus antivirusinės programinės įrangos paketas, puikiai apsaugantis nuo virusų, kenkėjiškų programų ir sukčiavimo. Jame taip pat yra slaptažodžių tvarkyklė, tėvų kontrolė ir VPN. Programą “Trend Micro Maximum Security” lengva naudoti ir ji užtikrina puikią “Windows 10” kompiuterio apsaugą.

ESET Smart Security Premium: ESET Smart Security Premium yra patikima antivirusinės programinės įrangos parinktis, užtikrinanti visapusišką apsaugą nuo virusų, kenkėjiškų programų ir sukčiavimo apgaulės būdu. Joje taip pat yra slaptažodžių tvarkyklė, tėvų kontrolė ir VPN. ESET Smart Security Premium paprasta naudoti ir užtikrina puikią kompiuterio apsaugą.

BullGuard Premium apsauga: “BullGuard Premium Protection” yra puiki antivirusinės programinės įrangos parinktis, užtikrinanti visapusišką apsaugą nuo virusų, kenkėjiškų programų ir sukčiavimo apgaule. Joje taip pat yra slaptažodžių tvarkyklė, tėvų kontrolė ir VPN. BullGuard Premium Protection” lengva naudoti ir užtikrina puikią “Windows 10” kompiuterio apsaugą.

Webroot SecureAnywhere Internet Security Plus: “Webroot SecureAnywhere Internet Security Plus” yra lengvas antivirusinės programinės įrangos variantas, siūlantis puikią apsaugą nuo virusų, kenkėjiškų programų ir sukčiavimo apgaule. Joje taip pat yra slaptažodžių tvarkyklė ir VPN. “Webroot SecureAnywhere Internet Security Plus” lengva naudoti ir puikiai apsaugo jūsų kompiuterį.

Avast Premium Security: “Avast Premium Security” yra “viskas viename” antivirusinė programa, užtikrinanti stiprią apsaugą nuo kenkėjiškų programų, virusų ir bandymų sukčiauti. Programinėje įrangoje yra daug papildomų funkcijų, pavyzdžiui, slaptažodžių tvarkyklė, VPN ir saugi naršyklė internetinėms operacijoms. Programą “Avast Premium Security” lengva naudoti ir ji užtikrina puikią “Windows 10” kompiuterio apsaugą.

“Comodo Internet Security”: “Comodo Internet Security” – tai nemokama antivirusinė programinė įranga, siūlanti daugybę funkcijų, įskaitant apsaugą nuo virusų, kenkėjiškų programų ir sukčiavimo. Joje taip pat yra ugniasienė, smėlio dėžė ir virtualusis darbalaukis. Comodo Internet Security lengva naudoti ir puikiai apsaugo jūsų kompiuterį.

“Windows Defender”: “Windows Defender”: “Windows Defender” yra integruota antivirusinė programinė įranga, tiekiama su “Windows 10”. Nors ji nesiūlo tokio lygio apsaugos kaip kai kurios kitos šiame sąraše pateiktos parinktys, ji vis tiek yra patikima parinktis tiems, kurie turi mažesnį biudžetą. “Windows Defender” užtikrina pagrindinę apsaugą nuo virusų, kenkėjiškų programų ir sukčiavimo apgaulės būdu.

AVG Ultimate: “AVG Ultimate” yra “viskas viename” antivirusinė programa, užtikrinanti stiprią apsaugą nuo kenkėjiškų programų, virusų ir bandymų sukčiauti. Programinėje įrangoje yra daug papildomų funkcijų, pavyzdžiui, slaptažodžių tvarkyklė, VPN ir kompiuterio derinimo įrankiai. AVG Ultimate lengva naudoti ir užtikrina puikią “Windows 10” kompiuterio apsaugą.

Sophos Home Premium: “Sophos Home Premium” – tai antivirusinė programinė įranga, užtikrinanti patikimą apsaugą nuo kenkėjiškų programų, virusų ir sukčiavimo apgaulės būdu. Programinėje įrangoje yra daug papildomų funkcijų, pavyzdžiui, tėvų kontrolė, nuotolinis valdymas ir interneto apsauga. Sophos Home Premium” lengva naudoti ir užtikrina puikią kompiuterio apsaugą.

Apibendrinant galima teigti, kad “Windows 10” naudotojams yra keletas puikių antivirusinės programinės įrangos parinkčių. Geriausia parinktis jums priklausys nuo jūsų konkrečių poreikių ir pageidavimų. Apsvarstykite, kokio lygio apsaugos jums reikia, taip pat visas papildomas funkcijas, kurių jums gali prireikti, pavyzdžiui, slaptažodžių tvarkyklę arba VPN. Pasirinkę vieną iš šiame sąraše pateiktų antivirusinės programinės įrangos parinkčių, galite būti tikri, kad imatės reikiamų veiksmų apsaugoti savo “Windows 10” kompiuterį nuo galimų grėsmių.

Leave a Comment