Kuri bendrovė gamina geriausius “Android” išmaniuosius telefonus?

Šiuolaikiniame pasaulyje “Android” išmanieji telefonai tapo visur paplitę ir juos gamina daugybė bendrovių. Tačiau kai reikia išsirinkti geriausią “Android” išmanųjį telefoną, konkurencija gali būti labai didelė. Šiame straipsnyje nagrinėsime bendroves, gaminančias geriausius “Android” išmaniuosius telefonus, ir tai, kuo jos išsiskiria iš konkurentų.

Samsung
Samsung yra vienas žinomiausių ir populiariausių išmaniųjų telefonų gamintojų pasaulyje. Jie turi platų “Android” išmaniųjų telefonų asortimentą – nuo biudžetinių modelių iki aukštos klasės flagmanų. Jų išmaniųjų telefonų flagmanai – “Samsung Galaxy S” ir “Note” serijos – yra vieni geriausių “Android” išmaniųjų telefonų rinkoje.

Samsung išmanieji telefonai garsėja aukštos kokybės ekranais, galingais procesoriais ir aukščiausios klasės kamerų sistemomis. Pavyzdžiui, “Samsung Galaxy S21 Ultra” gali pasigirti 6,8 colių AMOLED ekranu, kurio raiška 3200 x 1440 taškų. Jame taip pat įdiegtas “Exynos 2100” procesorius, kuris yra vienas galingiausių šiuo metu išmaniuosiuose telefonuose esančių procesorių. O “Samsung Galaxy S21 Ultra” kamerų sistema yra neprilygstama: 108 megapikselių pagrindinė kamera, 12 megapikselių itin plati kamera ir dvi 10 megapikselių teleobjektyvo kameros.

Be techninės įrangos, “Samsung” išmanieji telefonai taip pat garsėja savo programinės įrangos funkcijomis. Juose veikia “Samsung One UI” operacinė sistema, kuri garsėja patogia vartotojo sąsaja ir naudingomis funkcijomis. Be to, “Samsung” reguliariai atnaujina programinę įrangą, kad jų išmanieji telefonai turėtų naujausius saugumo pataisymus ir funkcijas.

Google
“Google” yra “Android” operacinės sistemos kūrėja, todėl nenuostabu, kad ji taip pat gamina vienus geriausių “Android” išmaniųjų telefonų. Jų pavyzdiniai išmanieji telefonai, “Google Pixel” serija, garsėja švaria programine įranga, puikiomis kameromis ir reguliariais programinės įrangos atnaujinimais.

2021 m. išleistuose “Google Pixel 6” ir “Pixel 6 Pro” įdiegtas naujasis “Google” procesorius “Tensor”, sukurtas specialiai “Pixel”. “Pixel 6” ir “Pixel 6 Pro” fotoaparatai taip pat yra vieni geriausių šiame versle: 50 megapikselių pagrindinė kamera ir 12 megapikselių itin plati kamera.

Vienas didžiausių privalumų turint “Google Pixel” išmanųjį telefoną yra programinė patirtis. Pagrindinė “Google” operacinė sistema “Android” yra švari, greita ir be papildomos programinės įrangos. Kadangi “Google” priklauso ir techninė, ir programinė įranga, “Pixel” savininkams garantuojama, kad bent trejus metus jie reguliariai gaus programinės įrangos atnaujinimus.

OnePlus
Bendrovė “OnePlus” yra palyginti naujas išmaniųjų telefonų rinkos dalyvis, tačiau ji greitai išgarsėjo kaip aukštos kokybės “Android” išmaniųjų telefonų gamintoja. Jų pavyzdiniai išmanieji telefonai “OnePlus 9” ir “OnePlus 9 Pro” yra vieni geriausių “Android” išmaniųjų telefonų dabartinėje rinkoje.

Ypač “OnePlus 9 Pro” garsėja savo nuostabiu ekranu. Jis turi 6,7 colių AMOLED ekraną su 3216 x 1440 taškų raiška ir 120 Hz atnaujinimo dažniu. Be to, “OnePlus 9 Pro” turi procesorių “Snapdragon 888”, kuris yra vienas galingiausių šiandien išmaniuosiuose telefonuose esančių procesorių. O “OnePlus 9 Pro” kamerų sistema yra puiki: 48 megapikselių pagrindinė kamera, 50 megapikselių itin plati kamera ir 8 megapikselių teleobjektyvo kamera.

Be to, “OnePlus” išmanieji telefonai garsėja greita ir švaria programine įranga. Juose veikia “OxygenOS”, kuri yra pagrįsta “stock Android”, tačiau į ją įtraukta keletas naudingų funkcijų ir pritaikymų. Kaip ir “Google”, “OnePlus” reguliariai teikia programinės įrangos atnaujinimus, kad jų išmanieji telefonai būtų aprūpinti naujausiomis funkcijomis ir saugumo pataisymais.

Xiaomi
Xiaomi yra Kinijos išmaniųjų telefonų gamintojas, kuris pastaraisiais metais labai išpopuliarėjo. Jie yra žinomi savo biudžetiniais ir vidutinės klasės išmaniaisiais telefonais, tačiau jie taip pat gamina kai kuriuos aukštos klasės modelius. Jų išmaniųjų telefonų flagmanai, “Xiaomi Mi 11” serija, yra vieni geriausių “Android” išmaniųjų telefonų rinkoje.

Ypač “Xiaomi Mi 11 Ultra” garsėja puikia kamerų sistema. Jame yra 50 megapikselių pagrindinė kamera, 48 megapikselių itin plati kamera ir 48 megapikselių periskopinė teleobjektyvo kamera. Ji taip pat turi 120 kartų skaitmeninį priartinimą ir gali įrašyti 8K vaizdo įrašus. Xiaomi Mi 11 Ultra taip pat turi stulbinantį ekraną – 6,81 colio AMOLED ekraną su 3200 x 1440 taškų raiška ir 120 Hz atnaujinimo dažniu.

Xiaomi išmanieji telefonai taip pat garsėja savo kainos ir kokybės santykiu. Jie siūlo aukščiausios klasės funkcijas už palyginti nedidelę kainą, palyginti su konkurentais. Xiaomi MIUI operacinė sistema yra labai lengvai pritaikoma ir turi daug naudingų funkcijų, tačiau kai kurie naudotojai mano, kad ji yra šiek tiek gremėzdiška, palyginti su pagrindine “Android” sistema.

Oppo
“Oppo” yra dar vienas Kinijos išmaniųjų telefonų gamintojas, išpopuliarėjęs pastaraisiais metais. Jų pavyzdiniai išmanieji telefonai “Oppo Find X3” yra vieni geriausių “Android” išmaniųjų telefonų rinkoje.

Oppo Find X3 Pro turi 6,7 colių AMOLED ekraną su 3216 x 1440 taškų raiška ir 120 Hz atnaujinimo dažniu. Jame taip pat įdiegtas procesorius “Snapdragon 888” ir yra 50 megapikselių pagrindinė kamera, 50 megapikselių itin plataus diapazono kamera, 13 megapikselių teleobjektyvo kamera ir 3 megapikselių mikroskopinė kamera.

Oppo išmanieji telefonai taip pat garsėja greito įkrovimo galimybėmis. Pavyzdžiui, “Oppo Find X3 Pro” palaiko 65 W greitąjį įkrovimą ir gali būti įkrautas nuo 0 iki 100 % vos per 38 minutes. Oppo operacinė sistema ColorOS yra labai lengvai pritaikoma ir turi daug naudingų funkcijų, tačiau, kaip ir MIUI, kai kuriems naudotojams ji gali būti šiek tiek gremėzdiška.

Išvada

Apibendrinant galima pasakyti, kad yra daug bendrovių, gaminančių aukštos kokybės “Android” išmaniuosius telefonus. Bendrovės “Samsung”, “Google”, “OnePlus”, “Xiaomi” ir “Oppo” yra žinomos kaip gaminančios vienus geriausių rinkoje esančių “Android” išmaniųjų telefonų. Rinkdamiesi geriausią jums tinkantį “Android” išmanųjį telefoną, atsižvelkite į savo biudžetą, poreikius ir į tai, kokios funkcijos jums svarbiausios. Visos šios bendrovės siūlo įvairių išmaniųjų telefonų už skirtingą kainą ir su skirtingomis funkcijomis, todėl tikrai rasite jums tinkantį “Android” išmanųjį telefoną.

Leave a Comment