Atsakomybės apribojimas

Atsakomybės apribojimas badaforos
Jei jums reikia daugiau informacijos arba turite klausimų apie mūsų svetainės atsakomybės atsisakymą, nedvejodami susisiekite su mumis el. paštu [email protected]

Atsakomybės apribojimai badaforos
Visa informacija šioje svetainėje – https://badaforos.com/ – skelbiama sąžiningai ir tik bendrais informaciniais tikslais. badaforos neteikia jokių garantijų dėl šios informacijos išsamumo, patikimumo ir tikslumo. Bet kokius veiksmus, kurių imsitės remdamiesi šioje interneto svetainėje (badaforos) rasta informacija, atliksite tik savo rizika. badaforos neatsako už jokius nuostolius ir (arba) žalą, susijusią su naudojimusi mūsų interneto svetaine. Mūsų Atsakomybės apribojimas buvo sukurtas naudojant Atsakomybės apribojimų generatorių.

Iš mūsų interneto svetainės galite apsilankyti kitose interneto svetainėse, pasinaudoję hipersaitais, vedančiais į tokias išorines svetaines. Nors stengiamės pateikti tik kokybiškas nuorodas į naudingas ir etiškas interneto svetaines, šių svetainių turinio ir pobūdžio nekontroliuojame. Šios nuorodos į kitas svetaines nereiškia, kad rekomenduojame visą tose svetainėse esantį turinį. Svetainių savininkai ir turinys gali pasikeisti be išankstinio įspėjimo ir tai gali įvykti anksčiau, nei mes turėsime galimybę pašalinti nuorodą, kuri galėjo būti “bloga”.

Taip pat atkreipkite dėmesį, kad išėjus iš mūsų svetainės, kitose svetainėse gali būti taikoma kitokia privatumo politika ir sąlygos, kurių mes negalime kontroliuoti. Prieš pradėdami bet kokią veiklą ar įkeldami bet kokią informaciją, būtinai patikrinkite šių svetainių privatumo politiką ir jų “Paslaugų teikimo sąlygas”.

Sutikimas
Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su mūsų atsakomybės atsisakymu ir sutinkate su jo sąlygomis.

Atnaujinti
Jei šį dokumentą atnaujinsime, pakeisime ar padarysime kokių nors pakeitimų, šie pakeitimai bus aiškiai paskelbti čia.