Privatumo politika

Badaforos privatumo politika
Svetainėje badaforos, pasiekiamoje iš https://badaforos.com/, vienas iš pagrindinių mūsų prioritetų yra mūsų lankytojų privatumas. Šiame privatumo politikos dokumente pateikiami badaforos renkamos ir įrašomos informacijos tipai ir kaip ją naudojame.

Jei turite papildomų klausimų arba norite gauti daugiau informacijos apie mūsų privatumo politiką, nedvejodami susisiekite su mumis.

Žurnalo failai
badaforos laikosi standartinės žurnalų failų naudojimo tvarkos. Šie failai registruoja lankytojus, kai jie lankosi interneto svetainėse. Tai daro visos prieglobos paslaugas teikiančios bendrovės ir tai yra prieglobos paslaugų analitikos dalis. Žurnalo failuose renkama informacija apima interneto protokolo (IP) adresus, naršyklės tipą, interneto paslaugų teikėją (IPT), datos ir laiko žymą, nukreipiamuosius / išeinamuosius puslapius ir galbūt paspaudimų skaičių. Šie duomenys nesusiję su jokia asmeniškai identifikuojama informacija. Šios informacijos paskirtis – analizuoti tendencijas, administruoti svetainę, sekti naudotojų judėjimą svetainėje ir rinkti demografinę informaciją. Mūsų privatumo politika buvo sukurta naudojantis privatumo politikos generatoriumi.

Privatumo politika
Šiame sąraše galite susipažinti su kiekvieno badaforos reklamos partnerio privatumo politika.

Trečiųjų šalių reklamos serveriai arba reklamos tinklai naudoja tokias technologijas kaip slapukai, JavaScript arba žiniatinklio švyturiai, kurie yra naudojami jų atitinkamose reklamose ir nuorodose, pateikiamose badaforos, kurios yra siunčiamos tiesiogiai į naudotojų naršyklę. Tokiu atveju jie automatiškai gauna jūsų IP adresą. Šios technologijos naudojamos jų reklamos kampanijų veiksmingumui matuoti ir (arba) reklamos turiniui, kurį matote lankomose interneto svetainėse, pritaikyti.

Atkreipkite dėmesį, kad badaforos neturi prieigos prie šių slapukų, kuriuos naudoja trečiųjų šalių reklamuotojai, ir jų nekontroliuoja.

Trečiųjų šalių privatumo politika
badaforos privatumo politika netaikoma kitiems reklamuotojams ar interneto svetainėms. Taigi, norėdami gauti išsamesnės informacijos, patariame susipažinti su atitinkamomis šių trečiųjų šalių reklamos serverių privatumo politikomis. Joje gali būti nurodyta jų praktika ir instrukcijos, kaip atsisakyti tam tikrų parinkčių.

Slapukus galite išjungti naudodamiesi individualiomis naršyklės parinktimis. Norėdami sužinoti išsamesnės informacijos apie slapukų valdymą su konkrečiomis interneto naršyklėmis, ją galite rasti atitinkamose naršyklių svetainėse. Kas yra slapukai?

Informacija vaikams
Kita mūsų prioriteto dalis – papildoma vaikų apsauga naudojantis internetu. Raginame tėvus ir globėjus stebėti, dalyvauti ir (arba) stebėti bei vadovauti jų veiklai internete.

badaforos sąmoningai nerenka jokios asmeninės informacijos iš jaunesnių nei 13 metų vaikų. Jei manote, kad jūsų vaikas pateikė tokią informaciją mūsų svetainėje, primygtinai raginame nedelsdami susisiekti su mumis, ir mes padarysime viską, kas įmanoma, kad tokia informacija būtų nedelsiant pašalinta iš mūsų įrašų.

Tik interneto privatumo politika
Ši privatumo politika taikoma tik mūsų veiklai internete ir galioja mūsų svetainės lankytojams dėl informacijos, kuria jie dalijasi ir (arba) kurią renka badaforos. Ši politika netaikoma jokiai informacijai, surinktai ne internetu ar kitais kanalais, išskyrus šią svetainę.

Sutikimas
Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir sutinkate su jos nuostatomis ir sąlygomis.