Taisyklės ir sąlygos

Sveiki atvykę į badaforos!

Šios taisyklės ir sąlygos apibūdina badaforos svetainės, esančios adresu, naudojimo taisykles ir nuostatus https://badaforos.com/.

Prisijungdami prie šios svetainės mes manome, kad sutinkate su šiomis taisyklėmis ir sąlygomis. Nenaudokite badaforos, jei nesutinkate laikytis visų šiame puslapyje nurodytų sąlygų.

Šioms taisyklėms ir sąlygoms, Privatumo pareiškimui ir pranešimui apie atsakomybės atsisakymą bei visoms sutartims taikoma ši terminologija: “klientas”, “jūs” ir “Jūsų” reiškia Jus, asmenį, prisijungusį šioje svetainėje ir atitinkantį įmonės sąlygas. “Įmonė”, “mes patys”, “Mes”, “mūsų” ir ” mes ” reiškia mūsų įmonę. “Vakarėlis”, “vakarėliai” arba ” mes ” reiškia ir Klientą, ir mus pačius. Visos sąlygos yra susijusios su mokėjimo pasiūlymu, priėmimu ir svarstymu, reikalingu mūsų pagalbos klientui procesui atlikti tinkamiausiu būdu, siekiant aiškiai patenkinti kliento poreikius, susijusius su Bendrovės nurodytų paslaugų teikimu, laikantis ir atsižvelgiant į galiojančius Nyderlandų įstatymus. Bet koks pirmiau minėtos terminijos ar kitų žodžių vartojimas vienaskaita, daugiskaita, didžiosiomis raidėmis ir (arba) jis/ji arba jie yra laikomi keičiamais ir todėl nurodomi kaip tie patys. Mūsų Taisyklės ir sąlygos buvo sukurtos naudojant terminų ir sąlygų generatorių.

Slapukas
Mes naudojame slapukų naudojimą. Prisijungdami prie badaforos, jūs sutikote naudoti slapukus pagal badaforos privatumo politiką.

Dauguma interaktyvių svetainių naudoja slapukus, kad galėtume gauti naudotojo informaciją apie kiekvieną apsilankymą. Slapukai mūsų svetainėje naudojami tam, kad tam tikrų sričių funkcionalumas būtų lengvesnis žmonėms, besilankantiems mūsų svetainėje. Kai kurie mūsų partneriai/reklamos partneriai taip pat gali naudoti slapukus.

Licencija
Jei nenurodyta kitaip, badaforos ir (arba) jos licencijos išdavėjai turi intelektinės nuosavybės teises į visą medžiagą apie badaforos. Visos intelektinės nuosavybės teisės yra saugomos. Jūs galite prieiti prie šios iš badaforos savo asmeniniam naudojimui, kuriems taikomi apribojimai, nustatyti šiose Taisyklėse ir sąlygose.

Jūs neturite:

Iš naujo paskelbkite medžiagą iš badaforos
Parduoti, išsinuomoti ar sublicencijuoti medžiagą iš badaforos
Atgaminti, kopijuoti ar kopijuoti medžiagą iš badaforos
Perskirstyti turinį iš badaforos
Šis susitarimas pradedamas skaičiuoti nuo šios datos.

Šios svetainės dalys suteikia galimybę vartotojams skelbti ir keistis nuomonėmis bei informacija tam tikrose svetainės srityse. badaforos nefiltruoja, neredaguoja, neskelbia ir neperžiūri komentarų iki jų buvimo svetainėje. Komentarai neatspindi badaforos,jos atstovų ir (arba) filialų nuomonės ir nuomonės. Komentarai atspindi asmens, kuris skelbia savo nuomonę ir nuomonę, nuomonę ir nuomonę. Tiek, kiek leidžia galiojantys įstatymai, badaforos neatsako už komentarus ar už bet kokią atsakomybę, žalą ar išlaidas, atsiradusias ir (arba) patirtas dėl komentarų naudojimo ir (arba) paskelbimo ir (arba) pasirodymo šioje svetainėje.

badaforos pasilieka teisę stebėti visus komentarus ir pašalinti bet kokius komentarus, kurie gali būti laikomi netinkamais, įžeidžiančiais ar pažeidžiančiais šias sąlygas.

Jūs garantuojate ir atstovaujate tai:

Jūs turite teisę rašyti komentarus mūsų svetainėje ir turėti visas reikalingas licencijas ir sutikimus tai padaryti;
Pastabos nepažeidžia jokios intelektinės nuosavybės teisės, įskaitant, be apribojimų, bet kurios trečiosios šalies autorių teises, patentą ar prekės ženklą;
Komentaruose nėra jokios šmeižikiškos, šmeižikiškos, įžeidžiančios, nepadorios ar kitokios neteisėtos medžiagos, kuri yra privatumo pažeidimas
Komentarai nebus naudojami verslo ar papročių prašymui ar skatinimui, komercinei veiklai ar neteisėtai veiklai pristatyti.
Jūs suteikiate badaforos neišimtinę licenciją naudoti, atgaminti, redaguoti ir įgalioti kitus naudoti, atgaminti ir redaguoti bet kokius jūsų komentarus bet kokiomis formomis, formatais ar laikmenomis.

Hipersaitas į mūsų turinį
Šios organizacijos gali susieti su mūsų svetaine be išankstinio raštiško patvirtinimo:

Vyriausybinės agentūros;
Paieška;
Naujienos organizacijos;
Internetinių katalogų platintojai gali susieti su mūsų svetaine tokiu pačiu būdu, kaip ir Hipersaitai su kitų išvardytų įmonių svetainėmis; ir
Visos sistemos akredituotos įmonės, išskyrus pelno nesiekiančias organizacijas, labdaros prekybos centrus ir labdaros lėšų rinkimo grupes, kurios negali susieti su mūsų svetaine.
Šios organizacijos gali susieti mūsų pagrindinį puslapį, leidinius ar kitą svetainės informaciją tol, kol nuoroda: (a) jokiu būdu nėra apgaulinga; (b) klaidingai nereiškia susiejančios šalies ir jos produktų ir (arba) paslaugų rėmimo, patvirtinimo ar patvirtinimo; ir (c) tinka susiejančios šalies svetainės kontekste.

Mes galime apsvarstyti ir patvirtinti kitas nuorodų užklausas iš šių tipų organizacijų:

plačiai žinomi vartotojų ir (arba) verslo informacijos šaltiniai;
dot.com bendruomenės svetainės;
asociacijos ar kitos labdaros organizacijoms atstovaujančios grupės;
internetinių katalogų platintojai;
portalas;
apskaitos, teisės ir konsultavimo įmonės; ir
švietimo įstaigos ir prekybos asociacijos.
Mes patvirtinsime šių organizacijų nuorodų užklausas, jei nuspręsime, kad: a) nuoroda neprivers mūsų atrodyti nepalankiai nei sau, nei mūsų akredituotoms įmonėms; b) organizacija neturi jokių neigiamų įrašų su mumis; c) nauda mums iš hipersaito matomumo kompensuoja badaforos nebuvimą; ir d) nuoroda yra bendros informacijos apie išteklius kontekste.

Šios organizacijos gali susieti su mūsų pagrindiniu puslapiu tol, kol nuoroda: (a) jokiu būdu nėra apgaulinga; (b) klaidingai nereiškia susiejančios šalies ir jos produktų ar paslaugų rėmimo, patvirtinimo ar patvirtinimo; ir (c) tinka susiejančios šalies svetainės kontekste.

Jei esate viena iš 2 dalyje išvardytų organizacijų ir norite susieti su mūsų svetaine,turite apie tai pranešti siųsdami el. laišką badaforos. Nurodykite savo vardą, organizacijos pavadinimą, kontaktinę informaciją, taip pat savo svetainės URL, bet kokių URL, iš kurių ketinate susieti su mūsų svetaine, sąrašą ir mūsų svetainės URL, į kuriuos norėtumėte susieti, sąrašą. Atsakymo palaukite 2-3 savaites.

Patvirtintos organizacijos gali susieti mūsų svetainę taip:

Naudojant mūsų įmonės pavadinimą; arba
Naudojant vienodą išteklių lokatorių, kuris yra susietas su; arba
Naudojant bet kokį kitą mūsų svetainės aprašymą, kuris yra susietas su tuo, prasminga atsižvelgiant į susiejančios šalies svetainės turinio kontekstą ir formatą.
Negalima naudoti badaforos logotipo ar kitų meno kūrinių, kad būtų galima susieti prekės ženklo licencijos sutartį.

iFrames
Be išankstinio patvirtinimo ir raštiško leidimo, jūs negalite kurti rėmelių aplink mūsų tinklalapius, kurie bet kokiu būdu pakeistų mūsų svetainės vizualinį pateikimą ar išvaizdą.

Turinio Atsakomybė
Mes neatsakome už bet kokį Turinį, kuris rodomas jūsų svetainėje. Jūs sutinkate Apsaugoti ir ginti mus nuo visų pretenzijų, kylančių jūsų svetainėje. Jokia nuoroda (- OS) neturėtų būti rodoma jokioje svetainėje, kuri gali būti aiškinama kaip šmeižikiška, nepadori ar nusikalstama arba kuri pažeidžia, kitaip pažeidžia ar pasisako už bet kokių Trečiųjų šalių teisių pažeidimą ar kitokį pažeidimą.

Teisių rezervavimas
Mes pasiliekame teisę prašyti pašalinti visas nuorodas ar bet kokią konkrečią nuorodą į mūsų svetainę. Jūs sutinkate nedelsiant pašalinti visas nuorodas į mūsų svetainę paprašius. Mes taip pat pasiliekame teisę bet kuriuo metu amen laikytis šių sąlygų ir jos susiejimo politikos. Nuolat susiedami su mūsų Svetaine, Jūs sutinkate laikytis šių susiejimo sąlygų ir jų laikytis.

Nuorodų pašalinimas iš mūsų svetainės
Jei mūsų svetainėje rasite bet kokią nuorodą, kuri yra įžeidžianti dėl bet kokios priežasties, galite bet kuriuo metu susisiekti ir informuoti mus. Mes apsvarstysime prašymus pašalinti nuorodas, tačiau nesame įpareigoti arba tiesiogiai atsakyti į jus.

Mes neužtikriname, kad informacija šioje svetainėje yra teisinga, negarantuojame jos išsamumo ar tikslumo; taip pat nežadame užtikrinti, kad Svetainė liktų prieinama arba kad svetainėje esanti medžiaga būtų nuolat atnaujinama.

Atsisakymas
Kiek tai leidžiama pagal galiojančius įstatymus, mes neįtraukiame visų pareiškimų, garantijų ir sąlygų, susijusių su mūsų svetaine ir šios svetainės naudojimu. Nieko šiame atsakomybės apribojimas bus:

apribokite arba pašalinkite mūsų ar jūsų atsakomybę už mirtį ar kūno sužalojimą;
apribokite arba pašalinkite mūsų ar jūsų atsakomybę už sukčiavimą ar apgaulingą klaidingą informaciją;
apriboti bet kokius mūsų ar jūsų įsipareigojimus bet kokiu būdu, kuris nėra leidžiamas pagal galiojančius įstatymus; arba
neįtraukite jokių mūsų ar jūsų įsipareigojimų, kurie negali būti atmesti pagal galiojančius įstatymus.
Atsakomybės apribojimai ir draudimai, nustatyti šiame skyriuje ir kitur šiame atsakomybės atsisakyme: a) taikomi ankstesnėje pastraipoje; ir b) reglamentuoja visus įsipareigojimus, atsirandančius pagal atsakomybės atsisakymą, įskaitant įsipareigojimus, atsirandančius pagal sutartį, deliktą ir už įstatymų numatytos pareigos pažeidimą.

Kol svetainė ir svetainėje esanti informacija bei paslaugos bus teikiamos nemokamai, mes neatsakysime už jokius nuostolius ar bet kokio pobūdžio žalą.